TÜRKİYE'DE SAĞLIK TURİZMİ

Kurumumuzda birçok yabancı dilde yabancı hastalarımıza sağlık hizmeti verilebilmektedir.
İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça dillerini konuşan hastalarımıza tıpkı kendi ülkelerinde hizmet alıyormuşçasına rahat ve çok daha konforlu bir hizmet sergilemek baş misyonumuzdur. Gerek Sağlık Turizmi (Sağlık Amaçlı Turizm) gerekse Turistin Sağlığı (Turizm için gelen ziyaretçilerin sağlık hizmetleri) konularında profesyonel ekibimizle sağlık hizmeti sunabilmekteyiz.

Turistin Sağlığı
Adana Türkiye'deki en yoğun turizm noktalarından birisi olup, şehir nüfusunun çok daha üstünde bir sayıda turist şehrimizi ziyaret etmektedir. Bu esnada sağlık sorunları yaşayan yabancı hastalara Kulak, Burun ve Boğaz hastalıkları ileri tanı, tedavi yöntemleriyle hizmet verebilmekteyiz.

Konaklama Olanakları
Adana tüm bölge itibariyle bir çok farklı konaklama seçenekleri sunmaktadır. Pansiyonlardan, ultra lüks 5 yıldızlı konaklama tesislerine kadar bir çok alternatif sunmaktadır. Her bütçeye uygun konaklama tesisi bulunabiliyor olması itibariyle sağlık turizmi için gelen turistlerin konaklama ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

Hasta Transferi
Hastanemiz konum itibariyle Adana Seyhan bölgesinde olup şehre ve havaalanına uzaklığı açısından ideal bir noktadadır. Sağlık turizmi için gelen hastaların, sağlıklarının imkanları dahilinde aynı zamanda gezilerini yapmalarına olanak sağlanabilmektedir.